OMT AB
Byt språk:
  • English
  • Personer sitter runt bord med datorer och skrattar

    Kontakta OMT

    Vårt huvudkontor finns i Norrköping men vi är verksamma över hela Sverige. Vi har kontor i Stockholm, Göteborg, Köping, Västerås, Linköping, Falun och sedan 2021 även i Trollhättan!

    • Filtrera mellan styrelse och företagsledning

    Erik Bergström
    Styrelse Företagsledning

    Erik Bergström

    VD OMT Tech AB

    070-581 54 29

    erik.bergstrom@omtab.se

    Företagsledning

    Pedro Rassmusson

    Operativ Chef Technical Production Operations

    0704-10 93 12

    pedro.rasmusson@omtab.se

    Företagsledning

    Robert Kling

    Operativ Chef Mechanical & Plant Lead Engineering

    +4670-579 02 07

    robert.kling@omtab.se

    Företagsledning

    Elias Talani

    Operativ Chef Management Consulting. Projektledare inom energi och kvalité.

    +46 70-495 11 62

    elias.talani@omtab.se

    Företagsledning

    Johan Hardebjer

    Operativ Chef Project Management & Business Engineering

    073-966 97 55

    johan.hardebjer@omtab.se

    Styrelse Företagsledning

    Andreas Eriksson

    VD OMT Management AB

    070-423 32 95

    andreas.eriksson@omtab.se

    Företagsledning

    Jessica Nison

    Ekonomiansvarig

    070-877 76 45

    jessica@omtab.se

    Styrelse Företagsledning

    Erik Hollertz

    Styrelsemedlem och ägare i OMT. Försäljningschef

    070-681 62 22

    erik@omtab.se

    Styrelse Företagsledning

    John Filipiak Wallderin

    Koncernchef, styrelseordförande och ägare i OMT.

    070-511 01 67

    john@omtab.se

    Styrelse Företagsledning

    Nicklas Söderholm

    Projektchef, styrelsemedlem och ägare i OMT.

    073-659 60 90

    nicklas@omtab.se

    Pontus Bernhardsson
    Företagsledning

    Pontus Bernhardsson

    Operativ Chef Electrical & Control Lead Engineering

    070-277 99 16

    pontus.bernhardsson@omtab.se

    Skicka in ditt formulär

    Fyll i vårt kontaktformulär så hör vi av oss till dig så fort som möjligt!​

    Fält markerade med * är obligatoriska.