Kontakta OMT

Vårt huvudkontor finns i Norrköping men vi är verksamma över hela Sverige. Vi har kontor i Stockholm, Göteborg, Köping, Västerås, Linköping, Falun och sedan 2019 även i Kalmar och Uppsala!

Kontakta oss idag

John Filipiak Wallderin

Koncernchef, styrelseordförande och ägare i OMT.

070-511 01 67
john@omtab.se

Erik Hollertz

Styrelsemedlem och ägare i OMT. Operativ chef Electrical&Control Lead Engineering

070-681 62 22
erik@omtab.se

Jessica Nison

Ekonomiansvarig

070-877 76 45
jessica@omtab.se

Andreas Eriksson

VD OMT Management AB

070-423 32 95
andreas.eriksson@omtab.se

Johan Hardebjer

Operativ Chef Project Management & Business Engineering

073-966 97 55
johan.hardebjer@omtab.se

Elias Talani

Operativ Chef Management Consulting. Projektledare inom energi och kvalité.

+46 70-495 11 62
elias.talani@omtab.se

Johan Fält

VD OMT Tech AB

070-716 69 13
johan.falt@omtab.se

Robert Kling

Operativ Chef Mechanical&Plant Lead Engineering

+4670-579 02 07
robert.kling@omtab.se

Pedro Rassmusson

Operativ Chef Technical Production Operations

0704-10 93 12
pedro.rasmusson@omtab.se

Pontus Bernhardsson

Operativ Chef Electrical & Control Lead Engineering

070-277 99 16
pontus.bernhardsson@omtab.se

John Filipiak Wallderin

Koncernchef, styrelseordförande och ägare i OMT.

070-511 01 67
john@omtab.se

Erik Hollertz

Styrelsemedlem och ägare i OMT. Operativ chef Electrical&Control Lead Engineering

070-681 62 22
erik@omtab.se

Nicklas Söderholm

Projektchef, styrelsemedlem och ägare i OMT.

073-659 60 90
nicklas@omtab.se

Våra kontor

Norrköping

Huvudkontor
Besöks- och postadress
Fleminggatan 2, 602 24 Norrköping
Tel. växel 011-495 1000

Göteborg

Besöks- och postadress
Marieholmsgatan 42, 415 02 Göteborg

Stockholm

Besöks- och postadress
Norrbackagatan 8, 113 41 Stockholm

Linköping

Besöks- och postadress
Teknikringen 10, 583 30 Linköping

Köping

Besöks- och postadress
Järnvägsgatan 2, 731 36 Köping

Västerås

Besöks- och postadress
Hamngränd 6, 721 30 Västerås

Falun

Besöks- och postadress
Åsgatan 41, 791 71 Falun

Kalmar

Besöks- och postadress
Södra Malmgatan 7,  392 49 Kalmar

Uppsala

Besöks- och postadress
Kungsgatan 16, 753 32 Uppsala

Kontakta oss