Kontakt 2017-12-04T15:28:57+00:00

Kontakta OMT

Vårt huvudkontor finns i Norrköping men vi är verksamma över hela Sverige. Vi har kontor i Stockholm, Göteborg, Köping, Västerås och sedan 2017 även i Linköping och Falun!

Kontakta oss idag

John Filipiak Wallderin

Koncernchef, styrelseordförande och ägare i OMT.

070-511 01 67
john@omtab.se

Erik Hollertz

VD OMT Service AB, styrelsemedlem och ägare i OMT.

070-681 62 22
erik@omtab.se

Jessica Nison

Ekonomiansvarig

070-877 76 45
jessica@omtab.se

Fredrik Jensen

Regionchef Öst

070-813 72 37
fredrik.jensen@omtab.se

Andreas Eriksson

Försäljningschef OMT

070-423 32 95
andreas.eriksson@omtab.se

Johan Hardebjer

Regionchef Stockholm och Mälardalen

073-966 97 55
johan.hardebjer@omtab.se

Elias Talani

Kvalitetschef, produktansvarig Quality. Projektledare inom energi och kvalité.

070-495 11 62
elias.talani@omtab.se

Jörgen Karlsson

Regionchef Syd, senior projektledare

070-440 10 88
jorgen.karlsson@omtab.se

James Nahani

VD, styrelsemedlem och ägare i dotterbolaget OMT Techcon AB.

070-423 13 35
james.nahani@omtab.se
james.nahani@techcon.se

Jennie Sandelin

Manager, styrelsemedlem och ägare i dotterbolaget OMT BuildTech AB

070-628 04 60
jennie.sandelin@omtab.se

John Filipiak Wallderin

Koncernchef, styrelseordförande och ägare i OMT.

070-511 01 67
john@omtab.se

Erik Hollertz

VD OMT Service AB, styrelsemedlem och ägare i OMT.

070-681 62 22
erik@omtab.se

Nicklas Söderholm

Projektchef, styrelsemedlem och ägare i OMT.

073-659 60 90
nicklas@omtab.se

Magnus Aktner

Styrelsemedlem och ägare i dotterbolaget OMT Service AB.

073-981 41 76
magnus@omtab.se

James Nahani

VD, styrelsemedlem och ägare i dotterbolaget OMT Techcon AB.

070-423 13 35
james.nahani@omtab.se
james.nahani@techcon.se

Jennie Sandelin

Manager, styrelsemedlem och ägare i dotterbolaget OMT BuildTech AB

070-628 04 60
jennie.sandelin@omtab.se

Våra kontor

Norrköping

Huvudkontor
Besöks- och postadress
Fleminggatan 2, 602 24 Norrköping
Tel. växel 011-495 1000

Göteborg

Besöks- och postadress
Järnringen 17, 433 30 Partille

Stockholm

Besöks- och postadress
Norrbackagatan 8, 113 41 Stockholm

Linköping

Besöks- och postadress
Teknikringen 10, 583 30 Linköping

Mälardalen

Besöks- och postadress
Järnvägsgatan 2, 731 36 Köping

Västerås

Besöks- och postadress
Slånbärsgatan 12, 722 23 Västerås

Falun

Besöks- och postadress
Åsgatan 41, 791 71 Falun

Kontakta oss